PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap - Hazai Gyakornoki Program

Az álláshirdetés feladója:
MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

Az álláshirdetés megnevezése:*
Gyakornoki pozíció 1 fő részére

Munkavégzés helye:*
MOL Nyrt. FF és EBK szervezet, 1117 Budapest, Budafoki út 79.

A munkavégzés ideje: *
2022-06-15
2022-08-31
teljes munkaidő
2022-09-01
2022-10-31
részmunkaidő (minimum heti 16 óra)

Feladatok: *
Hulladékos statisztikai adatbázis töltése
Környezetvédelmi adatszolgáltatásokhoz alapadatok begyűjtése, részvétel az adatszolgáltatás készítésében
Fenntarthatósági adatbázis frissítése, részvétel az éves jelentés összeállításában
Környezeti kockázatok regiszterének felülvizsgálatában való részvétel
Klímagáz adatbázis töltése, ellenőrzése
Környezetvédelmi – Word, Excel alapú – dokumentumok összeállítása a meglévő adatbázisokból
Környezetvédelmi engedélyeztetési dokumentációk és folyamatok megismerése
Környezetvédelmi adatok elemzése, iparági benchmark elkészítése
Környezetvédelmi kampányok gyakorlatának figyelése és javaslattétel vállalaton belüli, dolgozói kampányokra
Nemzetközi környezetvédelmi ajánlások, szabályozás-tervezetek feldolgozása, értékelése, hatástanulmány készítése
Részvétel célzott környezetvédelmi audit keretrendszer kidolgozásában

Elvárások:*
MS office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Környezetvédelmi jogszabályok ismerete
Nyitottság környezetvédelmi informatikai alkalmazások iránt
Terhelhetőség
Rendszerszemlélet
Vállalatirányítási rendszerek ismerete (ISO 9001, 14001) előnyt jelent
Kommunikációképes angol nyelvtudás (B1)
B kategóriás jogosítvány

Preferált tanulmányi szak(ok): *
Természetvédelmi mérnök
Környezetvédelmi mérnök
Vízügyi mérnök
Anyagmérnök
Vegyészmérnök

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
Fényképes Europass önéletrajz
Cég specifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb 1 oldal)
Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat

Fizetés:*
Teljes munkaidő esetén bruttó 225 564 Ft/hó (nettó 150 000 Ft/hó), részmunkaidő esetén a teljes havi fizetés időarányos része

A szakmai gyakorlat időtartama:*
6 hónap

Egyéb információk:
A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.
279 karaktert és 25 szót írt eddig