PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap - Hazai Gyakornoki Program

Az álláshirdetés feladója:
Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara

Az álláshirdetés megnevezése:*
Gyakornoki pozíció 1 fő részére

Munkavégzés helye:*
7625 Pécs, Majorossy Imre u. 36

A munkavégzés ideje: *
2022-09-01
2023-01-31
Részmunkaidő, heti 30 óra.

Feladatok: *
Hazai projektekben való szakmai asszisztencia, kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
Nemzetközi projektekben való asszisztencia, kutatás, elemzés, háttértámogatás
A Virtuális Erőmű ProgramTM helyi támogatása, szakmai és szervezési támogatása
Cégekkel, partnerekkel, pályázókkal való kapcsolattartás, telefonok, e-mail-ek kezelése
Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomon követése
Rendezvényszervezéssel/lebonyolítással kapcsolatos asszisztencia
Minden olyan egyéb szakmai feladat, amivel a Fogadószervezet megbízza

Elvárások:*
Aktív, nappali hallgatói jogviszony
Alap vagy középfokú angol nyelvtudás
MS Office ismeretek: Word, Excel, PowerPoint
Jó kommunikációs képesség és proaktív, rugalmas személyiség
Precizitás, megbízhatóság
Jó szervező- és problémamegoldó készség

Preferált tanulmányi szak(ok): *
Regionális és környezeti gazdaságtan
Környezetmérnök
Környezettan
Környezettudományi képzési területen folyamatban lévő tanulmányok

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
Fényképes Europass önéletrajz
Cégspecifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját, és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb. 1 oldal)
Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat

Fizetés:*
A havi kompenzáció bruttó 225 564 Ft/hó/fő (azaz nettó 150 000 Ft/hó/fő) teljes munkaidő (heti 40 óra) esetén vagy annak időarányos része.

A szakmai gyakorlat időtartama:*
6 hónap

Egyéb információk:

Bővebb információ a cégről: www.pbkik.hu

A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.

320 karaktert és 30 szót írt eddig