PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap

Az álláshirdetés feladója:
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Az álláshirdetés megnevezése:*
Környezetvédelmi gyakornok - 1 fő

Munkavégzés helye:*
1031 Budapest, Anikó u. 4.

A munkavégzés ideje: *
2022-06-15
2022-08-15
teljes munkaidő, heti 40 óra
2022-09-15
2022-11-15
részmunkaidő, heti minimum 20 óra

Feladatok: *
- Részvétel a környezetvédelmi szakterület mindennapi munkájában
- Projektek környezetvédelmi vonatkozású vizsgálata
- A MAVIR ZRt. telephelyein terepi feladatok ellenőrzésében való részvétel (mintavételezések, aktív kármentesítések, levegőterhelés mérés)
- A környezetirányítási rendszer üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Környezettudatosságot növelő programok, oktatóanyagok kidolgozásában való részvétel

Elvárások:*
- Szakirányú egyetemi, vagy főiskolai karon hallgatói jogviszony
- Angol nyelv középfokú ismerete (B1)
- Jó kommunikációs készség
- Önálló proaktív munkavégzés
- Csapatmunkában való aktív részvétel
- MS Office felhasználói ismeretek

Preferált tanulmányi szak(ok): *
- Környezetvédelmi mérnöki szak
- Vegyészmérnöki szak
- Ökológia szak
- Biológia szak
- Természetvédelmi mérnök

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
- Fényképes Europass önéletrajz
- Cég specifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb. 1 oldal)
- Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
- A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
- A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat

Fizetés:*
Teljes munkaidő esetén bruttó 225 564 Ft/hó (nettó 150 000 Ft/hó), részmunkaidő esetén a teljes havi fizetés időarányos része

A szakmai gyakorlat időtartama:*
2 hónap

Egyéb információk:
  • A normál munkarend 3 nap irodai munkavégzés , 2 nap Home office/hét
  • A pandémia altt a munkarend 5 nap Home office/hét

A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.
397 karaktert és 46 szót írt eddig