PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap - Hazai Gyakornoki Program

Az álláshirdetés feladója:
Környezetvédelmi Szolgáltatók és Gyártók Szövetsége

Az álláshirdetés megnevezése:*
Környezetvédelmi gyakornoki pozíció 2 fő részére

Munkavégzés helye:*
1024 Budapest, Keleti Károly utca 11/a

A munkavégzés ideje: *
2022-10-01
2022-11-30
részmunkaidő, heti minimum 16 maximum 30 óra

Feladatok: *
Munkacsoport feladatok támogatása – csoportülések összehívása érintett szakterület esetén
Aktuális kérdésekhez, felvetett problémákhoz háttér adatok begyűjtése; összefoglaló elemzés készítése; csoporttag cégek megismerése szakmai összefoglaló készítése és a megismert technológiák bemutatása
Pályázatfigyelés támogatása
Terepgyakorlat
Esetlegesen külföldi tanulmányút
Jogi területek támogatása – jogszabályfigyelés; véleményezés előkészítés; stratégiai dokumentumok megismerése; segítség a vélemények begyűjtésében, kezelésében
Kommunikáció támogatása – online és offline tartalmaink szerkesztésének segítése; rendezvényeinken való megjelenés, megfigyelés, ezekről beszámoló készítése
Rendezvényszervezési támogatás – éves és eseti rendezvényeink megszervezésének segítése; piackutatás
Speciális szakterületek kutatásainak támogatása - a jelenlegi legújabb innovációk, technológiák felkutatására, hírek generálására
Nemzetközi kapcsolatok támogatása – nemzetközi szervezetekkel való kapcsolódások támogatása; kapcsolattartás, együttműködések kialakítása

Elvárások:*
Nyelvismeret: angol közép, felsőfok
Alapfokú informatikai ismeretek: Ms Office, ECDL

Preferált tanulmányi szak(ok): *
hidrobiológus
környezetgazdálkodási agrármérnök
regionális és környezeti gazdaságtan
környezetjog
ökológia
vízügyi üzemeltetési mérnök
környezetmérnök
környezetpolitika és menedzsment
s bármely más szak, amelyek a fenntarthatósághoz, éghajlatváltozáshoz, hulladékgazdálkodáshoz, energetikához köthetőek.

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
Fényképes Europass önéletrajz
Cég specifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb 1 oldal)
Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat

Fizetés:*
Teljes munkaidő esetén bruttó 225 564 Ft/hó (nettó 150 000 Ft/hó), részmunkaidő esetén a teljes havi fizetés időarányos része

A szakmai gyakorlat időtartama:*
6 hónap

Egyéb információk:
A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.
279 karaktert és 25 szót írt eddig