PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap - Hazai Gyakornoki Program

Az álláshirdetés feladója:
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság

Az álláshirdetés megnevezése:*
vízgazdálkodási gyakornok 2 fő részére

Munkavégzés helye:*
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság, Győr Árpád út 28-32.

A munkavégzés ideje: *
2022-06-15
2022-08-31
teljes munkaidő

Feladatok: *
Az Igazgatóság működésének, központi szakágazati osztályok (vízvédelmi és vízgyűjtő-gazdálkodási, belvízvédelmi és öntözési, árvízvédelmi és folyógazdálkodási) és a szakaszmérnökségek feladatainak megismerése
Felmérési, értékelési, vízrajzi, vízrendezési, öntözési, árvízvédelmi, folyógazdálkodási, vízkészlet-gazdálkodási szakigazgatási munkánkban és aktuális tervezési feladatokban való részvétel
A szakaszmérnökségeken a területi felügyelő irányításával a fenntartási és üzemeltetési feladatok megszervezésében való részvétel
Felszíni vízkészlet-gazdálkodási adatgyűjtés, adatfeldolgozás
Részvétel a vízrajzi vízhozam-mérések végrehajtásában
Részvétel ár- és belvízvédelemmel kapcsolatos terepi bejárásokon

Elvárások:*
MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
Büntetlen előélet
Jó kapcsolatteremtő képesség, csapatszellem
Autocad alapfokú szintű ismerete
ArcGIS alapfokú szintű ismerete

Preferált tanulmányi szak(ok): *
• építőmérnök
• infrastruktúra-építőmérnök
• vízügyi üzemeltetési mérnök

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
Fényképes Europass önéletrajz
Cég specifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb 1 oldal)
Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap

Fizetés:*
Teljes munkaidő esetén bruttó 225 564 Ft/hó (nettó 150 000 Ft/hó). részmunkaidő esetén a teljes havi fizetés időarányos része

A szakmai gyakorlat időtartama:*
6 hónap

Egyéb információk:
A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.

279 karaktert és 25 szót írt eddig