PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap

Az álláshirdetés feladója:
Waterscope Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Az álláshirdetés megnevezése:*
Gyakornoki pozíció 1 fő részére

Munkavégzés helye:*
1116 Budapest, Kondorosi út 2/a.

A munkavégzés ideje: *
2022-07-01
2022-08-31
teljes munkaidő, heti 40 óra

Feladatok: *
Vízhálózat és nyomásmenedzsmenthez kapcsolódó elemzések elvégzése
Nyomástrendek elemzése
Vízhálózati mérési adatok alapján szakmai támogató anyagok készítése
Ellátó szivattyúk különféle paramétereinek elemzése
Beérkező adatok csoportosítása, elemzése

Vízhálózatok releváns működési paramétereinek feltárása
Mesterséges Intelligencia fejlesztő csapattal való együttműködés
Üzemeltetési tapasztalatok összegyűjtése, osztályozása

Elvárások:*
Felsőfokú oktatási intézmény nappali rendszerű oktatásában részt vevő hallgató
Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik mind írásban, mind szóban magyarul és angolul is
MS Office, Word és Excel professzionális szintű ismerete
Jó kommunikációs képesség
Proaktív, rugalmas személyiség
Precizitás, megbízhatóság
Jó szervező és problémamegoldó készség

Preferált tanulmányi szak(ok): *
Természetvédelmi mérnök
Környezetvédelmi mérnök
Vízügyi mérnök
Villamos mérnök
Építő mérnök

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
Fényképes Europass önéletrajz
Cég specifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb 1 oldal)
Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat

Fizetés:*
Teljes munkaidő esetén bruttó 225 564 Ft/hó (nettó 150 000 Ft/hó), részmunkaidő esetén a teljes havi fizetés időarányos része

A szakmai gyakorlat időtartama:*
2 hónap

Egyéb információk:
A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.
279 karaktert és 25 szót írt eddig