PÁLYÁZATKEZELŐ RENDSZER

Álláshirdetés űrlap

Az álláshirdetés feladója:
Természetfilm.hu Tudományos Filmműhely Egyesület Tiszai PET Kupa kezdeményezés

Az álláshirdetés megnevezése:*
Gyakornoki pozíció 2 fő részére

Munkavégzés helye:*
otthoni- és terepi munkavégzés, heti 1-2 alkalommal személyes egyeztetés (amennyiben a járványhelyzet ezt lehetővé teszi)

A munkavégzés ideje: *
2022-06-15
2022-08-15
teljes munkaidő heti 40 óra
2022-09-05
2022-11-04
részmunkaidő, heti 20 óra

Feladatok: *
Adatgyűjtés: aktuális futó projektjeinkben felvetett kérdésekhez, problémákhoz háttér adatok begyűjtése; összefoglaló elemzés készítése, esetenként cikkírás

Rendezvényszervezési támogatás – éves és eseti rendezvényeink megszervezésének segítése
Nemzetközi kapcsolatok támogatása – nemzetközi szervezetekkel való kapcsolódások támogatása; kapcsolattartás, együttműködések kialakítása
Nemzetközi jó gyakorlatok gyűjtése - tengeri/folyami hulladék begyűjtésre és hasznosítására vonatkozó legújabb innovációk, technológiák felkutatása és bemutatása
Kommunikáció támogatása – online tartalmaink szerkesztésének segítése; közösségi médiában tartalom készítése, rendezvényeinken való megjelenés, ezekről beszámoló készítése
Pályázatfigyelés
Céglátogatás – partnereknél, hulladékfeldolgozó üzemekben, vízügyi létesítményekben szakmai látogatáson való részvétel
Terepgyakorlat: Műanyag Műhelyünkben zajló termékfejlesztés, gyártás támogatása. Folyótakarító akciók előkészítése, ártéri erdők monitoringozása
Takarító akciókban való részvétel

Elvárások:*
Nyelvismeret: angol erős középfok vagy felsőfok, ukrán/orosz előnyt jelent
Informatikai ismeretek: MS Office és Excel professzionális szintű ismerete
Kiváló kommunikációs képességek mind írásban, mind szóban magyarul és angolul is

Preferált tanulmányi szak(ok): *
Hidrobiológus
Környezetgazdálkodási agrármérnök
Regionális és környezeti gazdaságtan
Környezetjog
Ökológia
Vízügyi üzemeltetési mérnök
Környezetmérnök
Környezetpolitika és menedzsment
Tudománykommunikáció a természettudományban

A pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok:*
Fényképes Europass önéletrajz
Cég specifikus esszé, amelyben a pályázó leírja a fogadó szerv egyik általa feltételezett problémáját és azt, hogy ő ezt hogyan oldaná meg a munkája során. A probléma beazonosítása és megoldása a megadott terjedelemben a pályázó feladata. (500 szó, kb. 1 oldal)
Fénymásolat a leckekönyvről (az összes lezárt félévet tartalmaznia kell az aktuális képzésben), ami tartalmazza lezárt félévek súlyozott átlagát
A pályázati rendszerben elektronikus úton kitöltött Adatlap
A pályázati rendszerben elektronikus úton jóváhagyott Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat

Fizetés:*
Teljes munkaidő esetén bruttó 225 564 Ft/hó (nettó 150 000 Ft/hó), részmunkaidő esetén a teljes havi fizetés időarányos része

A szakmai gyakorlat időtartama:*
2 hónap

Egyéb információk:
A pályázat benyújtásának helye: a Támogató https://kekbolygoalapitvany.hu/oktatas/osztondij-es-gyakornoki-programok/ oldalon keresztül elérhető pályázati rendszerén keresztül.

Minden dokumentumot magyar nyelven kell benyújtani.

További információ a Pályázati kiírásban található.

279 karaktert és 25 szót írt eddig